\"\"

Благо будує навіть взимку!

Паркова Алея — чудовий житловий масив, створений для цінителів затишку і комфорту, є втіленням екологічності та справжнього щасливого життя. Тут зручно, безпечно дітям, гарні краєвиди і свіже повітря, тут хороші квартири і доступні ціни! Житловий масив розташований неподалік головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р.Бистриця Надвірнянська.

Містечко CОБОРНЕ поєднує в собі зручності великого міста і затишок передмістя. Унікальність розташування дає можливість спостерігати неймовірну панораму Івано-Франківська та мальовничі Карпати. Це містечко з ретельно продуманою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, функціональним зонуванням території з просторими майданчиками та хорошим плануванням квартир. Щасливе життя можливе, адже містечко СОБОРНЕ – чудове місце для життя!

Тут здійснюються мрії, тут збуваються сни!rn“Парус” – комплекс елітних апартаментів та вишуканих пентхаусів з терасою, будинок клубного типу з розвиненою сервісною та відпочинковою інфраструктурою і підземним паркінгом.