\"\"

Чи вплине курс долара на вартість житла в Івано-Франківську?

Чи вплине курс долара на вартість житла в Івано-Франківську?

Динаміка росту валют за останні тижні тримається стабільно високою і прогнози свідчать, що спаду не варто очікувати.

На валютному ринку з початку року спостерігався стрімкий ріст курсу гривні до основних іноземних валют. Наприкінці січня ситуація більш вирівнялась. Долар закріпився на позначках 27.70 – 28.30 за 1USD. Коливання курсу гривні до євро теж зупинилось на позначках 29.60 – 30.10 за 1EUR.

Гривня надалі залишається нестабільною, тому українці починають шукати  вигідні шляхи інвестицій для збереження своїх коштів.

Експерти аналітичного центру компанії «Благо» дослідили ринок інвестицій і дійшли висновку, що одним із найбільш надійних шляхів збереження заощаджень залишається інвестування в будівництво: безапеляційним доказом того, що нове житло стає вдалою інвестицією є ріст його вартості, яка в Івано-Франківську за 2016 рік зросла орієнтовно на 30%, а у 2017 прогнозують подорожчання до 15%.

Ціни на квартири залежать від коливань курсу валюти, хоча і не є прямо пропорційними: з однієї сторони, чим вище долар, тим нижча вартість квартири в доларах, з іншої – це не є синхронними процесами. І якщо замешкатись з покупкою квартири, то можна значно втратити.IMG_6946