\"\"

“Паркова алея” зустрічає керівників регіональних управлінь Державного фонду сприяння молодіжного житлового будівництва

“Паркова алея” зустрічає керівників регіональних управлінь Державного фонду сприяння молодіжного житлового будівництва

Новини4Незабаром у Івано-Франківську планується значна подія – до обласного центру Прикарпаття прибудуть керівники регіональних управлінь Державного фонду сприяння молодіжного житлового будівництва. У Івано-Франківську на нараді керівники будуть переймати досвід співпраці місцевого управління із представниками банків та забудовниками, адже згідно статистики, – у Івано-Франківській області програма з кожним роком набирає обертів, – зазначає експерт аналітичного центру компанії «Благо» Вікторія Вишневська

Так, вже цьогоріч 21 березня 2013 року на виконання соціальної ініціативи Президента України підписано перший у 2013 році тристоронній договір про надання часткової компенсації між ПАТ АБ “Украгазбанк” в особі директора Івано-Франківської обласної дирекції Халло Віктора Федоровича, Івано-Франківським РУ Фонду в особі директора Кулика Олександра Миколайовича та громадянином Кириченком Сергієм Олександровичем. Кредит надано на будівництво двокімнатної квартири загальною площею 69 м2 в мікрорайоні “Рінь” с. Угорники Івано-Франківської міськради.

Одним із найпопулярніших місць, яке обирають і з яким найчастіше співпрацюють при бажанні купити квартиру згідно цієї програми франківчани є житловий комплекс «Паркова Алея».

Окрім того, потрібно відзначити, що на початку року управління фонду вже підписало 2 меморандуми співпраці з молодіжною адміністрацією Івано-Франківської області та Івано-Франківським молодіжним міськвиконкомом.

У аналітичному центрі компанії «Благо» коментують, що у рамках продовження співробітництва незабаром планується детальніше ознайомлення зацікавлених молодих сімей із пропозиціями у мікрорайоні «Паркова Алея» щодо можливості оформлення договорів і кредитування.