\"\"

Прикарпатці обирають квартири в еко-зонах

Прикарпатці обирають квартири в еко-зонах

Шум і гам у центральних частинах міста змушують багатьох жителів шукати спокій та відпочинок в передмісті. Тому при виборі квартири немалу роль відіграє вміння поєднати міський комфорт та неспішний ритм тихого району. Такий стиль життя отримав назву “еко”, а знайти його в Івано-Франківську тепер можна в містечку “Соборне”, при плануванні і будівництві якого закладено концепцію природності.

Надзвичайно зелене та тихе містечко розташувалось в чистій місцевості, де просто під вікнами ростуть молоді дерева, а на просторих подвір’ях знаходяться яскраві дитячі майданчики та відпочинкові зони.

Нескладні архітектурні рішення створюють гармонійний тандем усіх будинків, де фасади кожного з них оздоблено теплими натуральними відтінками. Зовнішні цегляні стіни утеплені і надійно захищають від вологи та температурних перепадів, віконні отвори і лоджії засклені енергоефективними вікнами для того, щоб утримувати тепло. Це дозволяє суттєво економити на опаленні і підтримувати здоровий мікроклімат в будь-яку пору року. Особливістю містечка також є обмеженість, яка діє для в’їзду деякого транспорту.

Тут безпечно діткам та спокійно дорослим, адже все необхідне поряд: школи, дитячі садочки, магазини, аптеки, спортзали.

Будівельна компанія “Благо”

Адреса офісу: м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 35

Тел.: (097)0714-000, (050)0714-000

http://blago.if.ua/

render8.RGB_color