\"\"

Розпочато будівництво Району Manhattan

Розпочато будівництво Району Manhattan

Стиль loft з поєднанням концепцій Eco Building та Smart City – таким створюється для життя абсолютно новий район Manhattan в Івано-Франківську. Ми подбали не тільки про комфортне житло, але й про безпеку його мешканців, зручну інфраструктуру та найсучасніші технології.
Однією із вагомих особливостей Manhattan є квартири у форматі Smart, і не дарма, адже проаналізувавши різні типи людей та сімей, їх стиль життя, вимоги до комфорту і якості, архітектори та дизайнери компанії “Благо” розробили сучасне планування квартир та інфраструктури району, яке максимально забезпечує зручність для мешканців.

Купити в Івано-Франківську smart-квартири, таунхауси з окремим входом, одно-, дво- та трикімнатні квартири, можна просто зараз. І це все у форматі Smart, який забезпечує велику функціональність у звичайній площі, зручне зонування та суттєве заощадження коштів як на придбанні нової домівки, її облаштуванні, так і на оплаті за комунальні послуги.

Компанія “Благо” потурбувалась про всі зручності нового району. На території Manhattan передбачено сучасні розважальні та спортивні майданчики з мультифункціональним спортивним полем, фітнес-центр з секторами для кросс-фіту та бігу, боксерський клуб, велоінфраструктуру, територія двору має велику озеленену частину, а в пішохідній доступності – затишні парк, річка та озеро. Що ж стосується розвантаження двору від транспорту – передбачено окремий паркінг. Особливість полягає у тому, що водії мають змогу заїжджати у багаторівневий паркінг з боку вулиці, не порушуючи при цьому затишок і безпеку мешканців комплексу. Для зручності молодих сімей та розваг найменших жителів планується чудовий розвиваючий ігровий майданчик. А наближеність до Міського озера, річки Бистриця Солотвинська та центрального парку дають змогу щоденно влаштовувати сімейні прогулянки.

Район Manhattan спроектовано і втілюється за європейськими принципами, тому тут багато функціональності та новітніх технологій, які використовуються при будівництві.
Це сучасний формат життя, що включає зручність та стиль, роботу і відпочинок, сервіс високого рівня.

Відділ продажу:
(097)0714-000
Адреса офісу: м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 35
mymanhattan.com.ua