\"\"

Скільки потрібно вкласти коштів у ремонт в новобудові?

Скільки потрібно вкласти коштів у ремонт в новобудові?

Витрати на ремонт завжди складають досить значну суму коштів, навіть якщо власники планують скоротити їх до мінімуму. Аналітичний центр Благо дослідив як можна підрахувати приблизну вартість ремонту в новобудові.

Частково визначити це можна ще в період складання договору із забудовником. Необхідно уже тоді уточнити, яку квартиру покупець отримає після здачі будинку в експлуатацію: з чистовою обробкою чи голі стіни зі всіма підведеними комунікаціями. Зрозуміло, що при першому варіанті можна значно скоротити як грошові ресурси, так і час, витрачений на ремонт.

Далі необхідно розглянути планування в проектній документації. Якщо нового власника влаштовує розташування міжкімнатних стін, розведення електроточок, то залишається просто слідувати проекту. Проте, власники зазвичай хочуть внести свої корективи,  а для цього необхідно узгодити і виготовити проект перепланування, що теж коштує недешево. Якщо упустити цей момент, то доведеться заплатити штраф.

Будівельна компанія Благо пропонує можливість перепланування ще в процесі будівництва.

Щоб з максимальною точністю підрахувати загальну ціну ремонту , необхідно ретельно розібрати базові витрати на ремонт. До них належать:

– розробка проектної документації (дизайн -проект, робочі проекти, кошториси);
– отримання дозвільної документації;
– вартість матеріалів для “чорнової” обробки (цегла , штукатурні суміші , витратні матеріали);
– вартість матеріалів для “чистової” обробки (шпаклювальні суміш, гіпсокартонні системи, системи натяжних стель, плитка, шпалери, світильники, витратні матеріали);
– вартість електротехнічних робіт;
– вартість установки додаткового обладнання (вбудована побутова техніка, системи кондиціонування  та інших приладів).

Після цих підрахунків необхідно визначити хто займатиметься безпосередньо ремонтними роботами.

На ринку ремонтно-будівельних послуг є багато компаній, які готові виконати всю роботу. Проте оплата їх праці буде набагато вища ніж при залученні майстрів, що працюють в індивідуальному порядку.

Також можна розглянути пропозицію від забудівельників, які зазвичай готові здавати квартири з готовою обробкою. Це також забезпечує певну економію.

Орієнтована вартість ремонту в новозбудованій квартирі становить від 2000 тис.грн за 1 кв.м.

Благо-ремонт в новобудові