\"\"

Скільки ще часу буде нестабільний курс валют?

Скільки ще часу буде нестабільний курс валют?

В літній період українці простежували певну стабільність гривні, проте з приходом осені ситуація  змінилась. За перший тиждень вересня офіційний долар від 25,44 грн. подорожчав до 25,95 гривень і експерти стверджують, що це не межа.

Аналітичний центр Благо дослідив, яких ще змін варто чекати на валютному ринку.

Дослідження показують, що коливання гривні надалі триватиме. При стабільній ситуації в осінній період очікується зниження курсу  до 27 грн/$, а взимку прогнозується незначне зміцнення національної валюти.

На курс гривні неминуче впливають сезонні фактори і ситуація в короткочасній перспективі не зміниться, а для їх нівелювання потрібні структурні зміни економіки. Тому експерти надалі стверджують, що для збереження коштів українцям необхідно обирати надійні шляхи інвестицій, такі як нерухомість.

Покупка квартири в Україні сьогодні – це довгострокове вкладення. Нова квартира може принести додатковий дохід до 10% на рік від здачі нерухомості в оренду.

Зараз деякі забудівельники надалі пропонують ціни на квартири в гривнях. Тому власники заощаджень в іноземній валюті мають можливість суттєво зберегти кошти. А знайти хороші пропозиції та купити квартиру в Івано-Франківську за національною валютою  можна в будівельній компанії “Благо”.

курс валют