\"\"

Технології енергозбереження

Технології енергозбереження

В даний час технології енергозбереження є одним з пріорітетних напрямків як на побутовому так і на державному рівні, а  їх впровадження є одним з важливих кроків у вирішенні багатьох екологічних проблем. Тому українські забудівельники також намагаються впровадити заходи, які б суттєво зменшили споживання і втрати енергії.

Аналітичний центр Благо дослідив для чого потрібен енергоефективний паспорт та які енергозберігаючі заходи використовують у новобудовах.

Кожна будівля, здана в експлуатацію, отримує клас енергоефективності. Цю інформацію вноситься у спеціальний паспорт, який додається до складу проектної документації як окремий документ. Також забудівельник повинен надати фактичні показники споживання енергії в новобудові і рекомендації щодо їх зниження. Ця інформація в ідеалі має бути у відкритому доступі і кожен покупець може з нею ознайомитись.

Для підвищення комфорту мешканців та значної економії на опаленні  більшість українських забудівельників  проводять  теплоізоляційні роботи як фасадів так і всього будинку. Це допомагає забезпечити якісну тепло- звукоізоляцію.

Купити квартиру  в Івано-Франківську з надійним утепленням також можна. БК “Благо” використовує в роботі  утеплювач товщиною 10-15 см.

Для кращого збереження енергії добросовісні забудівельники також встановлюють якісні вікна та двері. Ці заходи хоч не надто значні, але у комплексі з хорошою утеплювальною системою допомагають суттєво заощадити на опаленні.

стаття про енергоефективність 25.07