\"\"

Як мінімізувати ризики при інвестиціях у нерухомість?

Як мінімізувати ризики при інвестиціях у нерухомість?

 

Зараз інвестиції в нерухомість – це оптимальний шлях для збереження капіталу, але і тут є свої ризики. Як їх мінімізувати або ж повністю уникнути дослідив Аналітичний центр Благо. Розберемо все за пунктами:

  1. Первинна чи вторинна нерухомість? У кризовий період ціни на нерухомість значно падають, а на вторинному ринку зараз спостерігається їх обвал. Тож не дивно, що багато покупців розглядає саме цей варіант помешкання. Але при таких обставинах людина фактично купляє “кота в мішку”. Про недоліки вторинних квартир стараються замовчувати. Що ж до первинної нерухомості, то вона була і залишається вигідним інструментом для інвестування коштів. Купляючи житло на етапі його будівництва, можна заощадити до 50% загальної вартості.
  2. Оплата купівлі житла. При оформленні іпотеки на покупку нерухомості, треба бути дуже обережним. Кредит тягне за собою додаткові витрати і має тенденцію до збільшення за рахунок змін на валютному ринку. Хоча з іншого боку, якщо ви добре розумієтесь в економіці та можете вирахувати момент знецінення валюти, то це може зіграти на вашу користь.
  3. Довгострокова інвестиція. Зараз одним із найбільш вигідних варіантів є купівля житла у довгостроковій перспективі. Варто інвестувати свої кошти в ті об’єкти, які надалі можна буде здавати в оренду. Звичайно, щоб окупитись такому вкладенню потрібен час, але зараз це вигідніше і безпечніше ніж  депозит.

Для такої інвестиції купувати варто одно або двокімнатну квартиру і бажано, щоб будинок знаходився  поблизу хорошого транспортного сполучення. До прикладу, купити квартиру в Івано-Франківську поруч головної магістралі можна у “Містечко Cоборне”.

  1. Цільове призначення житла. Серед підприємців спостерігається така практика як перетворення об’єкта житлової нерухомості на комерційну. Квартира стає салон краси, офісом, масажним кабінетом і т.д. Але не варто забувати про зміни і поправки до законодавства України, які вносяться досить часто. У такому випадку ваше інвестування може стати нерентабельним і можна втратити всі кошти.

Інвестиція в нерухомість – вигідне вкладення капіталу з довготривалою перспективою, яке обов’язково принесе стабільний дохід від здачі в оренду або від подальшого продажу нерухомості.

фото для статті-як мінімізувати ризики