\"\"

Як рекреаційні зони впливають на якість життя їх мешканців?

Як рекреаційні зони впливають на якість життя їх мешканців?

Жити поблизу річки чи лісу, насолоджуватись тишею та природними багатствами – ось про що мріє не один франківець.

Помешкання в середмісті звичайно заманливе, але практика показує, що природність району відіграє не останню роль, при виборі нового помешкання.

Купити квартиру біля рекреаційної зони – означає інвестувати у своє здоров’я. Сама природа очищає повітря від смогу та шкідливих викиднів за рахунок великої кількості рослинності, тому тут завжди дихається легше і приємніше ніж у центральній частині міста. Та й лікарі рекомендують жити ближче до річки чи парку для покращення емоційного стану.

З вікон новобудов в природних місцевостях відкриваються просто неймовірні пейзажі, а якщо ще й купити квартиру в Івано-Франківську на верхніх поверхах, то можна у сонячні дні розгледіти вершини карпатських гір.

Надають перевагу такому житлу здебільшого сімейні пари, які прагнуть убезпечити дітей від стресів міста. Відпочинок, розваги, тренування – все це дозволяє поєднати природня місцевість. Берег річки слугує для когось чудовим місцем, щоб побігати, а для інших зоною спокійних прогулянок. Дехто навіть змінює звичний спосіб життя і починає займатись спортом, більше приділяти часу відпочинку, а у багатьох зникають проблеми зі сном.

Також радо купляють кватири поблизу природних територій і молоді люди, проте для них зазвичай важливе планування самої квартири та фінансова сторона. Проектів класу стандарт зараз безліч, але вони не завжди доступні через високу ціну. Тому забудівельники почали переймати досвід будування у західних сусідів і зводити європейський тип житла формату смарт. Воно більш доступне в економічному плані.

Зараз в Івано-Франківську смарт-квартири будуються в новому районі Manhattan, який розташувався поблизу декількох рекреаційних зон: річки Бистриця, центрального парку та озера.

Паркова Алея