\"\"

Забудова історичної частини міста припинилась

Забудова історичної частини міста припинилась

Івано-франківські забудівельники нарешті схаменулись. В історичній частині міста найближчим часом не планується нових забудов.

Схоже на те, що власники будівельних компаній все ж почули франківців. Нагадаємо, що місцеві мешканці неодноразово звертались як до влади, так і до підприємців з проханням припинити перебудову центру.

Увагу зараз в місті зосереджують на реставрацію архітектурної спадщини старого Станіславова, а про зведення нових висоток поки не йдеться взагалі.

Якщо такий стан залишиться незмінним, то місто має всі шанси зберегти історичні пам’ятки та відновити ті, які терміново зараз потребують реставрації, а їх кількість досягає п’яти сотень.

Місто повинне зберегти своє “обличчя”, адже є серцем туристичного Прикарпаття та відправною точкою для мандрівників у гори. Саме туристи готові платити немалі гроші за враження, які отримують від міста. Ці кошти є додатковим надходженням в бюджет, а отже в подальшому можуть бути спрямовані на відновлення та розвиток Франківська.

Позитивні зміни навколо історичної частини Івано-Франківська безперечно відбуваються, тому залишається розраховувати на подальшу свідомість забудівельників та активне реагування місцевої влади.  

 

фото для статті про історичну частину міста