\"\"

Життя в таунхаусі. Його особливості

Життя в таунхаусі. Його особливості

В сегменті житлової нерухомості Прикарпаття все частіше лунає досить нове поняття таунхаус, а для українського будівельного ринку воно уже давно звичне.

Давайте розберемось, про що йдеться. Насамперед, таунхаус вважається проміжним варіантом між багатоквартирним будинком та приватним котеджем. Формат такого помешкання передбачає проживання в будинку декількох сімей, де кожен має свій окремий вхід з вулиці, невеличку присадибну ділянку та гараж.

Купити таунхаус – означає суттєво заощадити, адже обходиться значно дешевше за квартиру в центрі чи котедж за містом. Також знаним плюсом є те, що будують їх поблизу рекреаційних зон, тобто акцентується на природності району. Тому таунхауси найчастіше обирають молоді сім’ї. Особливо приваблює можливість виховувати дітей подалі від гамірних районів, де не так багато смогу та є швидкий доступ до річки чи парку.

Що ж стосується площі житла, то вона звичайно менша, ніж у заміському котеджі, але більша від стандартної квартири у місті.

Пропозицій щодо продажу таунхаусів в Івано-Франківську поки не так багато, але нові проекти втілюються і досить успішно. Такий формат житла досить вигідний покупцеві, а отже попит буде зростати.

В Івано-Франківську прикладом таких будівельних проектів є житло від будівельної компанії “Благо” в районі Manhattan  та у містечку Franko River Club.

м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 35

+38 (0342) 714-000, +38 (097) 0714-000, +38 (050) 0714-000

http://blago.if.ua

4