\"\"
АКЦІЯ
Виграй Tesla Model X

Franko River Club

Franko River Club

Котеджне містечко “Franko River Club”

Franko River Club – котеджне містечко, де кожен будинок має свій особистий стиль, не порушуючи при цьому цілісне сприйняття всього комплексу – затишного, гармонійного, особливого. Вишуканість відчувається в усьому: плануванні фасаду, інтер’єру, ландшафту.
Тут поєднано комфорт з люксом, практичність з мрією.
Котеджне містечко розташоване близько головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р. Бистриця Надвірнянська.

Franko-River-БлагоПеред Вами відкриваються двері Вашого дому, де все зроблено з любов’ю і думкою про Вас. Де поєднано велич життя з філософією комфорту. Цей дім має своє обличчя, бо і Ви – Особистість, унікальна та неповторна. Тому індивідуальність відчувається в усьому: плануванні фасаду, інтер’єру, ландшафту. Тут поєднано комфорт з люксом, практичність з мрією. Водночас саме тут, як ніде більше, Ви відчуваєте себе у гармонії з Природою, яка огортає, доповнює, допомагає Вашому будинку жити одним життям із нею.

«Ваш  будинок схожий на Вас. Усе зібрано з такою любов’ю, здається таким зручним і надійним. Тут, подалі від суєти, почуваєш себе у повній безпеці. Навіть час ніби завмирає. У цих стінах… Ваше життя».

Артура Перес-Реверте

Franko-River-Благо1Дбаючи про Ваше здоров’я та якість життя, ми пропонуємо втекти від міської метушні. Містечко розташоване у чистому передмісті.
А прогулянки біля річки, що протікає поруч, стануть чудовою сімейною традицією.
Адже на воду, що тече, можна дивитися безкінечно, заспокоюючись та думаючи тільки про приємне.

Містечко побудоване у стилі «органічної архітектури» видатного архітектора Райта Ллойда. Панорамні вікна, через які наче входить життя всередину першими ранковими променями. Ритмічний поділ фасаду каркасами, відкритий план, тераси. Лаконічність та довершеність ліній. Фасад витриманий у стриманій кольоровій гамі, що підкреслює богемну вишуканість будинку.

Franko river clubНаше завдання – подбати про індивідуальне проектування будинку, підведення всіх міських комунікацій, необхідних об’ємів та потужностей, утеплення зовнішнього фасаду, якісний дах із металочерепиці, огорожу. 

Важливим є те, що Ви самі можете спроектувати будинок Вашої мрії. Ми із задоволенням втілимо в життя Ваші побажання та архітектурні задуми. Індивідуальний підхід у роботі до кожного клієнта – наш принцип.

Будинки з прилеглими ділянками від 8 до 15 соток кожна, яка відокремлена від сусідської огорожею-живоплотом. Територія, що виходить до дороги, обнесена цегляним парканом, окремі фрагменти якого зроблено з кованих деталей. Загалом навколо всього містечка – зовнішня глуха огорожа, виконана з декоративної цегли. Просторі дороги та тротуари з бруківки, якісне вуличне освітлення.

Franko-River-Благо2Важливою складовою всього містечка є його рекреаційно-відпочинкова частина – майданчик, який розумно продуманий для найменших та композиційно організований для школярів; для любителів водних процедур – критий басейн, у якому Ви освіжатиметеся після насичених буднів; СПА-зона – для чудового зовнішнього вигляду та релаксу; тренажерний зал та спортивний майданчик під відкритим небом – для підтримання ідеальної фізичної форми.

За чистоту під’їзних доріг нестиме відповідальність двірник. Дбайливі руки садівника доглянуть кожен газон та кущик. Цілодобова охорона подбає про безпеку Ваших родин.

Котеджне містечко – своєрідний чіткий механізм, який передбачає злагоджену роботу всіх його складових.

«Ідеальний дім створюється, а не купується».
Джойс Мейнард

Frano river club

Вода манить людину з давніх-давен. Усі ми любимо поніжитися в теплій воді, де почуваємося розслабленими і щасливими. М’язи, суглоби, а найголовніше, хребет стають більш гнучкими. Плавання – це одне з небагатьох фізичних занять, яке не має протипоказів за віком або станом людини. Плавання покращує роботу серцево-судинної системи, зміцнює м‘язи, позитивно впливає на роботу внутрішніх органів і наш емоційний стан.

Поплававши у чудовому критому басейні, завдовжки 25 метрів, ви забудете про шалений графік напруженого дня, адже втома і стрес залишаться у воді. Опір води, як досвідчений масажист, ефективно працює з усіма м’язами нашого тіла.

Кожна мама радіє, коли маля дарує їй безтурботну посмішку, щасливо граючись на Franko river club
майданчику. А у містечку продумані відпочинкові зони як для мам з немовлятками, так і для маленьких школяриків. Дітки проводитимуть своє дозвілля цікаво і корисно, адже тільки у русі можна зростати здоровим.

Приємно здивує сучасний тренажерний зал. Це – ідеальне місце для тих, хто піклується про своє здоров’я та фізичну форму. Підбір наших тренажерів задовільнить вимоги не лише любителів, а й професіоналів. Вони запропонують Вам особливі технології, займаючись за якими, Ви дуже швидко побачите результат. І це незалежно від рівня фізичної підготовки та кількості м’язевої маси.

Franko river clubЛюдей будь-якого віку привабить спортивний майданчик, де із задоволенням дружньою командою можна пограти футбол, баскетбол, волейбол. Спортивний дух бадьоритиме свіже повітря, яке біля річки особливо чисте. А для шанувальників великого тенісу – корти, на котрих Ви справді з радістю підтримуватиме свою форму.

Любителям потренуватися під відкритим небом імпонуватимуть штанги, гантелі, перекладини, турніки та бруси, за допомогою яких Вони набудуть відмінної фізичної форми та загартують дух і тіло.

Дбаючи про добробут та комфорт Вашої сім’ї, ми пропонуємо: -індивідуальне проектування будинку;  рекреаційно-відпочинкову частину на території містечка; зручне сполучення із центром міста (500 м до головної дороги);  розвинену інфраструктуру. За Вашим побажанням виконуємо роботи по інтер’єру та ландшафтному благоустрою.

Побудуй дім… Пригадується пункт «життєвого мінімуму». А перед Вами не просто дім.Franko river club
У нього, як і у Вас, є своя душа і своє обличчя, на якому відображається його внутрішня сутність. Тут  усе: подих мрії, легкість думки, погляд дива, присутність любові… Дуже часто заповітна мрія так близько, варто тільки простягнути руку і взяти її.

«Дім – це не місце, а стан душі».
Сесілія Ахерн

Franko River Club (2) Franko River Clubфото з буклету_ст9 (Копировать) котеджне містечно Franko River Club_фото з буклету_ст4 (Копировать) фото з буклету_ст16 (Копировать) фото з буклету_ст10 (Копировать) котеджне містечко (Копировать) 3FRC 2FRC 1FRC 4FRC

Детальнішу інформацію можна дізнатися зв’язавшись з нами.