\"\"
АКЦІЯ
Виграй Tesla Model X

ПРО КОМПАНІЮ

Blago developer —  один із найвідоміших забудовників Прикарпаття. Компанія понад 15 років успішно працює на ринку нерухомості та зуміла досягнути професійних висот завдяки наполегливій праці, та невтомному пошуку нових, інноваційних рішень для реалізації найамбіційніших проектів у сфері будівництва житла.
Завдяки комплексному підходу до будівництва, компанія в своїй роботі вже давно вийшла за межі звичайного зведення поверхів і в кожному проекті втілює гармонійно поєднану екосистему технологічних, інфраструктурних та емоційних проявів.
У січні 2019 року будівельна компанія Благо провела ребрендинг. Саме яскрава індивідуальність, що кристалізувалась протягом років, та рішучість до змін стали причинами, що підштовхнули компанію до посилення позицій власного бренду, в якому були б присутні основні принципи та цінності компанії, що відображені в її діяльності.

Вже завершені та здані в експлуатацію: житлові будинки в Івано- Франківську на вул. Північний бульвар, 5Б (6 під’їздів), вул. Сеченова 129А (ЖК «Паркова алея», корп. 21-43), вул. Калуське шосе, 3 (містечко «Соборне», корп. 1-6), у м. Коломия на вул. Леонтовича, 20А; м. Тлумач на вул. Винниченка, 1А та м. Надвірній на вул. Франка, 6А.
На даний момент blago developer створює такі житлові комплекси: Елітні апартаменти і пентхауси PARUS, Район Manhattan, ЖК Comfort Park, MAIN HOUSE, АВТОРСЬКИЙ, 4U HOUSE, FAMILY PLAZA, ЖК Паркова Алея, Містечко Соборне, елітний будинок Royal Hall, котеджне містечко Franko River Club.

Ритм та якість життя невблаганно росте і саме це дає можливість вирішувати повсякденні питання тих, хто обирає комфорт, прагнення до гармонії простору. Інтуїтивне відчуття потреб сучасного споживача, а також здатність зазирнути у завтрашній день завдяки інноваційним рішенням та професіоналізму знаходять своє відображення в унікальних проектах компанії, в яких кожен здатен побачити та реалізувати себе. Самі ці засади лягли в основу філософії бренду.

Філософія blago developer — це можливість створювати власне та особисте для тих, хто це поціновує!

Бренд blago developer уособлює собою поєднання класичних традицій та цінностей зі сміливими інноваційними технологіями, що з кожним днем все міцніше вплітаються в повсякденне життя.

Логотип бренду підкреслює сучасний стиль, з оглядом на авангардні світові тренди та європейські амбіції бренду, а дескриптор бренду особисто заявляє про напрямок компанії.

Графічний знак логотипу уособлює собою птаха — символ Галичини, поєднуючи майбутнє з сьогоденням.

Серед загальних обрисів легко впізнати замковий стиль еркерів та арочних вікон, що використовувалися в античних замках та фортецях. Символ говорить про постійне прагнення до розвитку та підкреслює, що розвиток можливий лише вдосконалюючись за умови міцної підтримки історії та знанні традицій.

Колористика бренду blago developer являє собою втілення статусного класичного стилю, що несподівано доповнюється яскравими та сміливими проявами сучасного та модернового контрасту, поєднання яких привертає увагу та заворожує. Це створює індивідуальність та чутливість бренду до тенденцій, вподобань та особистих потреб кожного клієнта.

Важливу роль у брендингу займає візуально-смислова контрформа, яка створює простір всередині самого себе та акцентовано розкриває сутність об’єктів, що створені компанією та займає особливе місце у загальному просторі бренду.

Фірмовий патерн уявляє собою вулиці міста, що розгалужуються та створюють неповторні риси міста. За уявною простотою окружностей лежить складний і багатогранний всесвіт, сплетений з тисяч процесів в єдину систему життєвих цінностей.

Саме в ідеальному місті, створеного для цілеспрямованих та наполегливих людей, що цінують особистий простір та активно відчувають життя.

blago developer – СТВОРЮЄМО ТВІЙ СВІТ!


parus_blago_developer

+38 050 0714 000, +38 097 0714 000

Адреса офісу: м. Івано-Франківськ, вул. Євгена Коновальця, 35 

м. Івано-Франківськ, 76018 Україна