\"\"

Чим наші маленькі квартири відрізняються від європейських стандартів?

Чим наші маленькі квартири відрізняються від європейських стандартів?

Ринок нерухомості Європи та України довгий час кардинально різнився, але за останні роки вітчизняні забудівельники все частіше працюють над проектами, в які закладені стандарти західних сусідів. Йдеться про так звані розумні квартири, які для мешканців сусідніх країн уже давно не дивина і займають велику частину ринку.
Від українців все частіше надходять запити де можна купити smart-квартиру, яка їх вартість і т.д. Пропонуються зараз квартири-студії площею від 30 м2, а в Європі є варіанти і від 20 м2. Це пов’язано із мінімалістичним напрямом, який передбачає максимальне звільнення простору від непотрібних речей та площі для заощадження часу і ресурсів на більш необхідні речі.

Що ж до відмінностей у закордонному житлі та українському, то суттєво різняться новобудови тільки тим, що у більшості випадків девелопери здають будинки з чистовим ремонтом у квартирах, а управляючі компанії готові запропонувати стандартний набір меблів та зручностей за порівняно невисоку ціну. Тобто пропонується такий собі формат “заїжджай і живи”.

Українські ж дизайнери більше уваги приділяють саме плануванню. Тобто  продумується кожен куток для того, щоб покупець мав змогу  купити smart-квартиру і самостійно обладнати її, так як йому комфортно.

У травні 2017р. будівельна компанія “Благо” розпочала будівництво нового комплексу – Район Manhattan, де дуже популярними є новий формат житла в Івано-Франківську – smart-квартири.

6-міні