\"\"
АКЦІЯ
Виграй Tesla Model X

Дворівнева квартира – новий тренд нерухомості Івано-Франківська

Дворівнева квартира – новий тренд нерухомості Івано-Франківська

Ще донедавна дворівневі квартири вважалися елементом розкоші та відносились до luxury сегменту нерухомості. Та часи змінилися і мода на такі квартири в Івано-Франківську стала більш поширеною, а ціна – доступнішою. Про переваги дворівневого житла розповів Аналітичний центр Blago developer.

Квартира зі зручностями особняка

Перевагою дворівневих апартаментів є великий простір та функціональність, що дуже нагадує життя у приватному заміському будинку. Планування квартири здійснюється шляхом розподілу простору на спільний та приватний сектори. Перший поверх традиційно гостьовий  – кухня, вітальня, ванна кімната/санвузол тощо; другий поверх – спальня, дитяча кімната, ванна кімната/санвузол, гардеробна, робочий кабінет тощо. 

Кожен поверх має окремий вхід, що створює додаткові зручності для сім‘ї.

Сходи – родзинка помешкання

У дворівневих квартирах сходи мають функціональне призначення і красивий дизайн. Які обрати – справа смаку і пріорітеру. Класичні маршові чи модерні гвинтові – обирають залежно від типу сім’ї.

Крім того, сходи стали ще й практичним рішенням організації простору. Сучасні модульні сходи можуть служити шухлядами для зберігання дрібних речей, книг чи іграшок, а місце під сходами можна облаштувати як гардеробну чи комору. 

Дизайнерська мрія

Велика площа квартири дозволяє втілити сміливі дизайнерські рішення та функціонально облаштувати кожну кімнату. Хай-тек, лофт, мінімалізм, авангард, конструктивізм – кожен стиль пасуватиме дворівневій квартирі, підкреслить індивідуальність та характер життя господарів. Такі квартири тепер можна купити в Івано-Франківську.

Ціна як за класичну квартиру

У житлових комплексах від компанії Blago developer діє унікальна пропозиція – дворівневі квартири за ціною звичайних. Встигніть придбати комфортні дворівневі апартаменти в престижних районах Івано-Франківська за приємною вартістю.

Пропозиція діє у житлових комплексах Паркова Алея, Comfort Park і  житловому районі Manhattan

За деталями звертайтеся в офіс компанії Blago developer, що знаходиться у м.Івано-Франківськ, вул. Євгена Коновальця, 35.
для статті про дворівневі квартири