\"\"
АКЦІЯ
Виграй Tesla Model X
"ХРУЩОВКУ"
На нову квартиру

Квартирний ажіотаж. Чому так активно купують квартири в Івано-Франківську?

Квартирний ажіотаж. Чому так активно купують квартири в Івано-Франківську?

Сьогодні в Івано-Франківську спостерігається зростання попиту на квартири.  Інтерес до нерухомості почав набирати обертів ще з весни цього року. Як показують дослідження Аналітичного центру Благо, причиною цього явища є поступова стабілізація економіки в країні.

Ще рік тому переважаючим мотивом купівлі квадратних метрів для франківців було збереження заощаджень. Зараз покупців цікавить здебільшого здійснення такої операції з метою подальшого життя в новій нерухомості або ж отримання прибутку, шляхом здачі в оренду.

Первинна нерухомість

У першу чергу попитом користуються новобудови комфорт і економ-класу. Це спричинено ще й досі невисокою купівельною спроможністю містян.

Друге місце за кількістю угод купівлі-продажу займає бізнес-клас.

Цілком очікуваним для аналітиків у 2017 році  стало зростання зацікавленості смарт-квартирами. Обирають їх молоді люди та пари. Вартість такої квартири є порівняно невисокою для франківців. Через зростання оплати комунальних послуг їх популярність буде надалі рости.

Стимулюють покупців придбати квартиру в новобудові самі будівельники, пропонуючи вигідне розтермінування. Причому його можна оформити не тільки до кінця будівельних робіт, але і на довший термін. Цією послугою часто користуються франківці, які хочуть купити квартиру великої площі. Також це є чудовим варіантом для молодих людей, яким не завжди підходить іпотека.

Вторинна нерухомість

Ситуація на вторинному ринку Івано-Франківська менш оптимістична. Аналітики заявляють, що зростання попиту серед покупців найближчим часом не варто чекати.

Це спричинило чергове просідання цін. Вартість вторинного житла в доларовому еквіваленті знизилася ще на 0,2%.

Найбільш дешеві квартири зараз можна купити у панельних будинках спальних мікрорайонів міста. Житло середнього класу обійдеться трохи дорожче.

Вартість елітного житла в австрійських будинках у центрі Івано-Франківська залишиться незмінною ще, принаймні, півроку.

квартирний ажіотаж-фото для статті