\"\"
АКЦІЯ
Виграй Tesla Model X
"ХРУЩОВКУ"
На нову квартиру

Квартири в центрі, чи в приміських зонах міста? Що обирають?

Квартири в центрі, чи в приміських зонах міста? Що обирають?

Про власну нову квартиру задумується чи не кожен прикарпатець. Втілити задум зараз досить легко, адже забудовники пропонують безліч варіантів. Але самі покупці таке рішення зазвичай приймають непросто, адже зважити доводиться кожну деталь. І серед перших критеріїв, на які звертають увагу, стає питання комфорту проживання в будинку. Саме це спонукає людей декілька разів подумати де вигідніше купити квартиру.

Тож Аналітичний центр будівельної компанії “Благо” з’ясував, які переваги життя у центрі та приміських зонах.

Життя у “серці” міста

Жити у центрі міста завжди було престижно. Тут фактично знаходишся у гущі всіх важливих міських подій, поблизу культурні та адмістративні приміщення і магазини, а дібратися до них можна швидко та без особливих проблем.

Проте, окрім переваг тут достатньо й недоліків. Одним із них є висока вартість житла. Про окремий двір з дитячими майданчиками годі говорити, адже тут кожен метр квадратний на вагу золота. А власникам авто доведеться щоденно шукати нове місце для паркування.

Нове помешкання у мікрорайоні

Житлові комплекси у мікрорайонах уже давно не поступаються якістю нерухомості, що  побудована у центрі. Навіть багато у чому переважають. Насамперед, плюсом є їх розташування.

У віддалених мікрорайонах є багато паркових і відпочинкових зон. За рахунок великої кількості зелені тут чистіше повітря, ніж у центральній частині міста. Жити у таких місцевостях комфортіше. Та й наявність поряд річки теж неабияк тішить покупця.

Будують тут цілі житлові комплекси, які мають обмежений в’їзд на територію і свою інфраструктуру. Хороший паркінг в такому випадку теж передбачений.

Що ж стосується питання віддаленості від центру, то більшість будівельників намагаються передбачити і ці нюанси. Тож розпочинають будівництво нових домівок неподалік головних магістралей, якими можна швидко доїхати до центральної частини міста. До прикладу, купити квартиру в Івано-Франківську поряд із хорошим транспортним сполученням можна у містечку “Cоборне”, житловому масиві «Паркова алея»  та “Comfort Park”.

фото для статті-2квартири в центрі, чи в приміських зонах міста