\"\"
АКЦІЯ
Виграй Tesla Model X
"ХРУЩОВКУ"
На нову квартиру

Надійні забудовники Івано-Франківська

Надійні забудовники Івано-Франківська

Івано-Франківськ – один з лідерів України за масштабами будівництва. Зараз у місті функціонують 26 будівельних компаній. Аналітичний центр «Благо» виділив п‘ятірку лідерів та розповів про сучасні тенденції будівництва на Прикарпатті.

Серед забудовників з найбільшою кількістю проектів перші позиції займають компанії: Blago Developer, Ярковиця, M Group Development, Вамбуд, Галицький двір.

Івано-франківські будівельні компанії стали одними з провідних трендсеттерів своєї сфери. Свідченням цього є активне впровадження інноваційних технологій у вигляді продуманої організації простору всього житлового комплексу та розумного планування квартир за принципом Smart Home. Найкращим втіленням смарт-інновацій є житловий район Manhattan від компанії “Blago Developer”.

Крім цього, сучасне будівництво орієнтоване на впровадження  енергоефективних та екологічних матеріалів, використання монолітно-каркасного типу, перевагами якого є довговічність, надійність, зручність у плануванні та переплануванні житла, широкі можливості для архітектурних та дизайнерських рішень, швидкі темпи будівництва.

Сучасні житлові комплекси проектуються відповідно до потреб та максимального комфорту мешканців:

  • Питання екологічності та безпеки вирішується завдяки принципу “двір без автомобілів”. Для цього зводяться підземні чи багаторівневі наземні паркінги, що усуває потребу заїзду транспорту у внутрішній двір.
  • Входи в будинок знаходяться на рівні землі для зручного пересування велосипедів, дитячих візків тощо.
  • У кожному під’їзді є приміщення для спортивного інвентарю.
  • Перший поверх будинків – це просторий дизайнерський хол із двома ліфтами.
  • У квартирах встановлюються великі панорамні вікна, що забезпечує багато світла, підвищує енергоефективність житлового приміщення та має кращий естетичний ефект.
  • На території житлових комплексів багато зелені, створюються унікальний дизайнерський ландшафт.
  • Для сімейного відпочинку  передбачені спортивні та дитячі майданчики, прогулянкові зони, велоінфраструктура.
  • Розвинена внутрішня інфраструктура комплексів (супермаркети, СПА-центри, фітнес-клуби тощо).

Одним з найкращих архітектурних проектів в Івано-Франківську визнано комплекс елітних апартаментів і пентхаусів Parus. Його перевагами є досконалість та найвища якість кожної деталі: відмінна енергоефективна система опалення (конденсаційні котли Wessex ModuMax (Великобританія), сучасна електрифікація з найновішими типами з’єднань.  Ексклюзивність та престижність комплексу доповнюють алюмінієва фасадна система CW 50-HI від Reynaers (Бельгія) зі спеціальною передобробкою “SEASIDE A” та віконна система нового покоління MASTERLINE 8-HI від Reynaers Aluminium.

Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у ЖК Паркова Алея, Comfort Park, містечко “Соборне”, ЖР Manhattan, комплексі елітного житла Parus від будівельної компанії “Blago Developer.

забудовники