\"\"
АКЦІЯ
Виграй Tesla Model X

Оформлення квартири: на що варто звернути увагу

Оформлення квартири: на що варто звернути увагу

оформлення квартириОформлення права власності на квартиру – справа, в якій важлива кожна деталь. Аналітичний центр Blago developer поділився акцентами, на яких слід зосередити увагу при оформленні договору купівлі-продажу житлової нерухомості в новобудові.

Будь-яка операція з нерухомістю – відповідальний і тривалий процес. Тут не обійтися без юридичної та нотаріальної консультації. Однак перед підписанням договору покупець може самостійно перевірити надійність  забудовника і впевнитись у безпечності інвестиції. 

Перш за все варто ознайомитись з діяльністю будівельної компанії, наявність реалізованих проектів є важливим показником надійного забудовника. Далі слід звернутися до ЗМІ та перевірити компанію на відсутність судових чи скандальних історій. Не зайвим буде моніторинг будівельних форумів із відгуками клієнтів. Однак таке неформальне знайомство ще не гарантує безпечного завершення процесу. 

Упевнитись в надійності забудовника можна після ознайомлення з будівельною документацією. При купівлі квартири клієнт має право вимагати від забудовника наступні документи:

  • Документи про право власності на земельну ділянку, на якій будується/збудований ЖК.
  • Дозвільна документація на проведення будівництва – дозвіл на виконання будівельних робіт, декларація про початок виконання робіт, проектна документація тощо.
  • Пакет документів про будівельну компанію, щоб пересвідчитись в реальності існування фірми.

Перш ніж підписувати договір купівлі-продажу нерухомості, ви можете отримати копію відповідного документу, щоб детально вивчити усі пункти та проконсультуватися з юристом. 

Купити квартиру в Івано-Франківську можна у ЖК «Паркова Алея», «Comfort Park», «Містечко Соборне», «Main House», «Авторський», районі Manhattan, комплексі елітних апартаментів Parus від будівельної компанії Blago developer.