\"\"
АКЦІЯ
Виграй Tesla Model X
"ХРУЩОВКУ"
На нову квартиру

Ребрендинг компанії Благо

Ребрендинг компанії Благо

Будівельна компанія “Благо” вже понад 15 років працює на ринку нерухомості Прикарпаття, та зуміла досягнути професійних висот завдяки наполегливій праці та невтомному пошуку нових, інноваційних рішень для реалізації найамбіційніших проектів у сфері будівництва житла.

Завдяки комплексному підходу до будівництва, компанія в своїй роботі вже давно вийшла за межі звичайного зведення поверхів і в кожному проекті втілює гармонійно поєднану екосистему технологічних, інфраструктурних та емоційних проявів.

Саме яскрава індивідуальність, що кристалізувалась протягом років, та рішучість до змін стали причинами, що підштовхнули компанію до посилення позицій власного бренду, в якому були б присутні основні принципи та цінності компанії, що відображені в її діяльності.

Ритм та якість життя невблаганно росте і саме це дає можливість вирішувати повсякденні питання тих, хто обирає комфорт, прагнення до гармонії простору. Інтуїтивне відчуття потреб сучасного споживача, а також здатність зазирнути у завтрашній день завдяки інноваційним рішенням та професіоналізму знаходять своє відображення в унікальних проектах компанії, в яких кожен здатен побачити та реалізувати себе. Семі ці засади лягли в основу філософії бренду.

Відтепер, філософія БЛАГО — це можливість створювати власне та особисте для тих, хто це поціновує!

Оновлений бренд уособлює собою поєднання класичних традицій та цінностей зі сміливими інноваційними технологіями, що з кожним днем все міцніше вплітаються в повсякденне життя.

Логотип бренду підкреслює сучасний стиль, з оглядом на авангардні світові тренди та європейські амбіції бренду, а дескриптор бренду особисто заявляє про напрямок компанії. Графічний знак логотипу уособлює собою птаха — символ Галичини, поєднуючи майбутнє з сьогоденням.

Серед загальних обрисів легко впізнати замковий стиль еркерів та арочних вікон, що використовувалися в античних замках та фортецях. Символ говорить про постійне прагнення до розвитку та підкреслює, що розвиток можливий лише вдосконалюючись за умови міцної підтримки історії та знанні традицій.

Колористика бренду “Благо” являє собою втілення статусного класичного стилю, що несподівано доповнюється яскравими та сміливими проявами сучасного та модернового контрасту, поєднання яких привертає увагу та заворожує. Це створює індивідуальність та чутливість бренду до тенденцій, вподобань та особистих потреб кожного клієнта.

Важливу роль у брендингу займає візуально-смислова контрформа, яка створює простір всередині самого себе та акцентовано розкриває сутність об’єктів, що створені компанією та займає особливе місце у загальному просторі бренду.

Фірмовий патерн уявляє собою вулиці міста, що розгалужуються та створюють неповторні риси міста. За уявною простотою окружностей лежить складний і багатогранний всесвіт, сплетений з тисяч процесів в єдину систему життєвих цінностей.

Саме в ідеальному місті, створеного для цілеспрямованих та наполегливих людей, що цінують особистий простір та нативно відчувають життя, Blago developer СТВОРЮЄ ТВІЙ СВІТ!

Blago_rebranding