\"\"
АКЦІЯ
Виграй Tesla Model X

Топ-10 помилок при купівлі квартири

Топ-10 помилок при купівлі квартири

топ 10 помилокДосі гадаєте, що купити якісне житло – справа, з якою впорається кожен? Пропонуємо переглянути топ-10 найпоширеніших помилок, яких допускають клієнти, купуючи квартиру.

  • Не перевірили репутацію забудовника

 

Надійний забудовник – перший крок у виборі якісного житла. Однак багато людей ігнорує цей момент, вважаючи, що всі будівельні фірми працюють однаково. Зберіть якомога більше інформації з офіційних сайтів, ЗМІ, форумів, дізнайтесь про кількість реалізованих проектів, досвід роботи на ринку нерухомості та відсутність скандальних історій.

  • Вибрали квартиру нижче ринкової вартості

 

Якісне житло не може коштувати нижче встановленої ринкової вартості! Ціна будівельного об‘єкту включає витрати на будівельні матеріали, паливо, енергоносії, оплату праці будівельникам, архітекторам, дизайнерам тощо. Якщо ж ви натрапили на занижену ціну, отже, девелопер скоріше за все хоче якомога швидше продати нерухомість.

  • Не ходили на оглядини 

 

Оглядини житлового комплексу на стадії будівництва – ваша впевненість у надійності та безпеці інвестиції. Так ви зможете оцінити темпи робіт, якість будівельних матеріалів, планування, краєвид з вікна, отримати додаткову консультацію.

  • Обрали ЖК без власної інфраструктури

 

Сучасні житлові комплекси з продуманою інфраструктурою – важлива умова для комфортного проживання: медичні, навчальні заклади, супермаркети, фітнес-центри, заклади харчування чи розважальні центри на території комплексу. При виборі ЖК зверніть увагу на благоустрій, безпеку та екологічність двору.

  • Відсутність паркомісць

 

Обираючи квартиру, дехто забуває про місце для автомобіля, що створює багато незручностей із паркуванням. Обирайте житлові комплекси, в яких передбачений  паркінг, розрахований на усіх мешканців. Перевагою буде втілення ідеї «двір без автомобілів», що передбачає облаштування зовнішнього чи підземного паркінгу з метою безпеки мешканців та додаткової зручності для водіїв.

  • Підписали договір, не читаючи

 

Кожен клієнт має право отримати копію договору, щоб ознайомитись з усіма його пунктами. Інколи забудовники прописують умови, в яких залишають за собою право змінювати термін здачі об‘єкту в експлуатацію

 та інші нюанси. Проконсультуйтеся з фахівцями чи самостійно вичитайте документ.

  • Відмвились від послуг юриста

 

Не покладайтеся на інтуїцію, коли мова йде про документи. Консультація та супровід юриста під час оформлення документації убезпечить від багатьох ризиків та гарантує надійність і впевненість в інвестиції.

  • Чекали на знижки, акції 

Типова помилка, якої допускають українські інвестори це вичікування. Якщо ви знайшли омріяну квартиру, перевірили забудовника та впевнились у якості, краще не зволікати, оскільки квартиру можуть придбати, а вам знову доведеться шукати варіанти і витрачати час на пройдені етапи.

  • Не врахували можливість перепланування

 

Часто трапляється так, що купивши квартиру, власники хочуть змінити саме планування і під час ремонту деякі стіни підлягають знесенню. Зверніть увагу, що повністю вільне планування можливе в будинках, які зводяться за монолітно-каркасною технологією, а в цегляних тільки деякі стіни підлягають змінам. Перед замовленням послуги перепланування потрібно уточнити вартість, адже в деяких компаніях ця послуга є безкоштовною, як у blago developer.  

  • Надали перевагу кількості аніж якості

 

Більше – не завжди краще, особливо коли мова йде про вибір між більшою площею та плануванням. Продумане планування та правильна організація простору створює комфорт і затишок для кожного члена сім‘ї, дозволяє зекономити на комунальних витратах і не переплачувати за неробочі квадратні метри.
Купити квартиру в Івано-Франківську можна у ЖК «Паркова Алея», «Comfort Park», «Містечко Соборне», «Main House», «Авторський», районі Manhattan, комплексі елітних апартаментів Parus від будівельної компанії Blago developer.