\"\"
АКЦІЯ
Виграй Tesla Model X

ВІДЕО

Ми пишаємось тим, що СТВОРЮЄМО ТВІЙ СВІТ! ♥

Ми зберігаємо цінності і формуємо стиль життя, ми надихаємось Вашими мріями про нове житло і радіємо, здійснюючи їх!

Ваше щастя – наше найбільше досягнення.

Це те, що спонукає нас працювати, дає нам натхнення будувати нові комфортні комплекси і вдосконалювати Івано-Франківськ та цей світ!

blago developer

(097) 0714-000 (050) 0714-000

Презентуємо новий відеозвіт з будівництва ЖК Містечко Соборне

Містечко СОБОРНЕ – зручності великого міста і затишок передмістя.
Унікальність розташування дає можливість спостерігати неймовірну панораму Івано-Франківська та мальовничі Карпати.

Це містечко з ретельно продуманою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, функціональним зонуванням території з безпечними і цікавими дитячими майданчиками та хорошим плануванням квартир.

Щасливе життя можливе, адже Містечко СОБОРНЕ – чудове місце для Вашої сім’ї!

Як купити квартиру у Містечку СОБОРНЕ дізнавайтесь за телефоном:
(050)0714-000, (097)0714-000

Паркова Алея – чудовий житловий масив, створений для поціновувачів затишку, природи і комфорту, є втіленням екологічності та справжнього щасливого життя.
 
Тут зручно, безпечно дітям, чудові краєвиди і свіже повітря, тут хороші квартири і доступні ціни!
 
Житловий масив розташований неподалік головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р.Бистриця Надвірнянська.
 
Оберіть свою квартиру! (097)0714-000, (050)0714-000
Презентуємо новий відеозвіт з будівництва ЖК Містечко Соборне
 
Містечко СОБОРНЕ – зручності великого міста і затишок передмістя. Унікальність розташування дає можливість спостерігати неймовірну панораму Івано-Франківська та мальовничі Карпати.
 
Це містечко з ретельно продуманою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, функціональним зонуванням території з безпечними і цікавими дитячими майданчиками та хорошим плануванням квартир.
 
Щасливе життя можливе, адже Містечко СОБОРНЕ – чудове місце для Вашої сім’ї!
 
Як купити квартиру у Містечку СОБОРНЕ дізнавайтесь за телефоном: (050)0714-000, (097)0714-000
Презентуємо новий відеозвіт з будівництва котеджного містечка Franko River Club
 
Перед Вами відкриваються двері Вашого дому, де все зроблено з любов’ю і думкою про Вас. Тут поєднано велич життя з філософією комфорту. Цей дім має своє обличчя, бо і Ви – Особистість, унікальна та неповторна. Індивідуальність відчувається в усьому: плануванні фасаду, інтер’єру, ландшафту. Тут поєднано комфорт з люксом, практичність з мрією. Водночас саме тут, як ніде більше, Ви відчуваєте себе у гармонії з Природою, яка огортає, доповнює, допомагає Вашому будинку жити одним життям із нею.
 
Це містечко з 33 котеджів, де кожен будинок має свій особистий стиль, не порушуючи при цьому цілісне сприйняття всього комплексу – затишного, гармонійного, особливого.
PARUS – комплекс ексклюзивних елітних апартаментів та вишуканих пентхаусів у центрі Івано-Франківська з бездоганним видом на озеро і парк, місто Івано-Франківськ та вершини Карпат!
 
PARUS – це досконалість для ідеального життя!
 
Найвища якість будівництва, фасадна система Concept Wall 50-HI з поліпшеною теплоізоляцією, віконна система MasterLine 8 (Reynaers, Бельгія), енергоефективна дахова котельня, ліфти Otis, електрифікація з найсучаснішими типами з’єднань, покращена система вентиляції та кондиціонування, підземний паркінг, система безпеки і контролю доступу, сервісна та відпочинкова інфраструктура.
Завдяки наполегливій праці, лідерським якостям та інтуїтивному відчутті сучасних потреб, Будівельна компанія Благо вийшла за межі звичайного зведення поверхів і в кожному проекті втілює гармонійно поєднану екосистему технологічних, інфраструктурних та емоційних проявів.
 
Blago developer – це можливість створювати власне та особисте для тих, хто це поціновує! Відчуття потреб сучасної людини, а також здатність зазирнути у завтрашній день, завдяки інноваційним рішенням та професіоналізму, знаходять своє відображення в унікальних проектах компанії, в яких кожен здатен побачити та реалізувати себе.
 
Blago developer – СТВОРЮЄМО ТВІЙ СВІТ!
Незабутні враження дарує Blago developer!
 
Це були насичені та щасливі дні, які надовго запам’ятаються мешканцям Івано-Фанківська! Політ на повітряній кулі, розваги, фотографії та класне автошоу! Свято, сповнене радістю дорослих та щастям дітей!
 
Ми впевнені, що Івано-Франківськ – найкраще місто!
Перший влог про будівельні роботи, які проводяться у сучасному житловому районі Manhattan.
 
Будинок №1. Тривають роботи по штукатуренню стін на 9 поверсі.
Будинок №2. Триває мурування стін 11 поверху та монолітні роботи на 13 поверсі.
Будинок №3. Триває муруванню стін другого поверху.Тривають монолітні роботи на 13 поверсі.
Триває будівництво трансформаторної підстанції.
 
Дізнайтесь більше за телефоном (098)166-23-56 або на нашому сайті http://mymanhattan.com.ua
Мрійте! Життя насичене, а важливе в простому: якість, надійність, любов!
 
Ми досконалі в кожній деталі.
Для Вас: Елітні апартаменти і пентхауси PARUS Котеджі Franko River Club Стильний район Manhattan Комфорт Парк Паркова алея Містечко Соборне
 
Будівельна компанія Благо – Мрії, що втілені в життя!
Comfort Park – це мультикомфортний житловий комплекс в мікрорайоні Пасічна, який втілює ідею комфортного та щасливого життя. Він поєднав:
– Новітні технології будівництва, комфортні планування, розвинуту інфраструктуру та зручну транспортну розв’язку;
– Панорамні краєвиди рідного міста;
– Затишні та безпечні двори, доступ до яких матимуть тільки мешканці житлового комплексу та їхні гості.
– Сучасні спортивні та дитячі майданчики, оснащені покриттям Playtop;
– Екологічність території, паркові алеї та чудовий ландшафтний дизайн. Від зелені не буде куди подітись.
До Вашої уваги відео стану будівництва комплексу елітних апартаментів PARUS на початок січня 2019р.
Тут так красиво, що хочеться залишитись назавжди!
⏩Запис на огляд апартаментів за телефоном: (098)166 23 47
Чудове відео про те, як змінювався комплекс PARUS протягом кількох років. Ми будуємо не просто апартаменти, ми створюємо для Вас ексклюзивне життя!?? Ми будуємо ? Вашу мрію, Ваш успіх, досягнення. Ми створюємо для Вас особливе задоволення від кожного дня, Ваше щастя…!☺️ Ми знаємо, що цінність Ви відчуваєте не у стінах, вікнах, дверях,.. а у комфорті, краєвидах ?, відчуттях якості та безпеки! Саме тому ми досконалі в кожній деталі і обираємо та створюємо все найвищої якості для Вашого ідеального життя!
Презентуємо новий відеозвіт з будівництва Котеджного містечка Franko River Club
Перед Вами відкриваються двері Вашого дому, де все зроблено з любов’ю і думкою про Вас. Де поєднано велич життя з філософією комфорту. Цей дім має своє обличчя, бо і Ви – Особистість, унікальна та неповторна. Тому індивідуальність відчувається в усьому: плануванні фасаду, інтер’єру, ландшафту. Тут поєднано комфорт з люксом, практичність з мрією. Водночас саме тут, як ніде більше, Ви відчуваєте себе у гармонії з Природою, яка огортає, доповнює, допомагає Вашому будинку жити одним життям із нею.
Новий випуск BLAGO TODAY! Служба новин будівельної компанії БЛАГО підготувала для Вас новий випуск актуальних та дуже цікавих новин. Ми розповімо Вам: – Про результати програми обміну “Хрущовку на Нову квартиру”. – Про здачу 17 та 18 секції житлового масиву “Паркова Алея”. – Про Франківський Подіум та Star Face of the Season. – Про стан будівництва всіх наших житлових комплексів. Приємного Вам перегляду! __ Будівельна компанія “БЛАГО” Наш сайт: https://blago.if.ua/ Відділ продажу: +38(097)0714-000, +38(050)0714-000 Головний офіс: м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 35.
Паркова алея — чудовий житловий масив, створений для поціновувачів затишку, природи і комфорту, є втіленням екологічності та справжнього щасливого життя. Житловий масив розташований неподалік головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р. Бистриця Надвірнянська, м.Івано-Франківськ
Презентуємо новий відеозвіт з будівництва ЖК Містечко Соборне Містечко CОБОРНЕ – зручності великого міста і затишок передмістя. Унікальність розташування дає можливість спостерігати неймовірну панораму Івано-Франківська та мальовничі Карпати. Це містечко з ретельно продуманою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, функціональним зонуванням території з просторими майданчиками та хорошим плануванням квартир. Щасливе життя можливе, адже Містечко СОБОРНЕ – чудове місце для Вашої сім’ї! 
Тут комфорт, вишуканість, ексклюзивність. Це місце для тих, хто мріє жити в центрі та водночас насолоджуватись красою природи. Комплекс “Парус” розташований в тихій центральній частині Івано-Франківська неподалік міського парку та озера. Тут можна спостерігати за першими променями сонця на плесі тихого озера, бачити велич сутінків і відображення зоряного неба у дзеркалі води. Наш сайт: https://parus.if.ua/
Manhattan – це сучасний район, який спроектовано відповідно до останніх світових тенденцій. Головна його мета – забезпечити Вам максимальний комфорт, за рахунок добре спланованої інфраструктури, зручної прибудинкової території, системи безпеки та високоякісних технологій будівництва.
Презентуємо Вам “BLAGO TODAY”! Служба новин будівельної компанії БЛАГО розпочала новий цікавий проект. Його мета – розповідати Вам новини компанії БЛАГО, надавати інформацію про хід будівництва наших житлових комплексів та про цікаві події ринку нерухомості Івано-Франківська. Приємного Вам перегляду!
Презентуємо Вам Comfort Park Movie One! Comfort Park Movie – це цикл відеосюжетів, які розповідатимуть Вам про етапи та технологію будівництва мультикомфортного житлового комплексу Comfort Park! Перша серія розповість Вам про монолітно-каркасну технологію будівництва. Даний метод є найбільш оптимальним для зведення багатоповерхових будинків. Дізнайтесь більше про Comfort Park за телефоном (050)0714-000 або на сайті http://bit.ly/2RmWfEq
Презентуємо новий відеозвіт з будівництва Котеджного містечка Franko River Club Перед Вами відкриваються двері Вашого дому, де все зроблено з любов’ю і думкою про Вас. Де поєднано велич життя з філософією комфорту. Цей дім має своє обличчя, бо і Ви – Особистість, унікальна та неповторна. Тому індивідуальність відчувається в усьому: плануванні фасаду, інтер’єру, ландшафту. Тут поєднано комфорт з люксом, практичність з мрією. Водночас саме тут, як ніде більше, Ви відчуваєте себе у гармонії з Природою, яка огортає, доповнює, допомагає Вашому будинку жити одним життям із нею. Це містечко з 33 котеджів, де кожен будинок має свій особистий стиль, не порушуючи при цьому цілісне сприйняття всього комплексу – затишного, гармонійного, особливого.
Паркова алея — чудовий житловий масив, створений для поціновувачів затишку, природи і комфорту, є втіленням екологічності та справжнього щасливого життя. Житловий масив розташований неподалік головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р. Бистриця Надвірнянська, м.Івано-Франківськ Дізнавайтесь деталі у нас на сайті: https://blago.if.ua/
Презентуємо новий відеозвіт з будівництва ЖК Містечко Соборне Містечко CОБОРНЕ – зручності великого міста і затишок передмістя. Унікальність розташування дає можливість спостерігати неймовірну панораму Івано-Франківська та мальовничі Карпати. Це містечко з ретельно продуманою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, функціональним зонуванням території з просторими майданчиками та хорошим плануванням квартир. Щасливе життя можливе, адже Містечко СОБОРНЕ – чудове місце для Вашої сім’ї!
Тут комфорт, вишуканість, ексклюзивність. Це місце для тих, хто мріє жити в центрі та водночас насолоджуватись красою природи. Комплекс “Парус” розташований в тихій центральній частині Івано-Франківська неподалік міського парку та озера. Тут можна спостерігати за першими променями сонця на плесі тихого озера, бачити велич сутінків і відображення зоряного неба у дзеркалі води.
Це відео про створення нашого офісу – від мрій до реальності! Ми не просто будівельники, ми митці. Ми надихаємось Вашими мріями про нове житло і радіємо, здійснюючи їх! Ми цінуємо Вашу довіру. Це те, що спонукає нас працювати, дає нам натхнення створювати, вдосконалювати Івано-Франківськ, а життя робити в ньому комфортнішим. Наша команда сформана з професіоналів, які віддані своїй справі на всі 100 і понад усе люблять свою роботу. Ми цінуємо розвиток, можливості і вдосконалення. Ми працюємо так злагоджено, що кожен отримує задоволення від нашого спільного результату – багато сімей отримують нове житло. Ми будуємо не просто житлові комплекси, ми створюємо цінності і формуємо стиль життя! Ми створюємо концепцію життя міста. Якість, професійність, досвід, вдосконалення, інновації, порядність та відкритість до клієнтів і партнерів, а також турбота про природу – основні принципи нашої команди компанії БЛАГО. Ми щасливі будувати найкращі житлові комплекси в Івано-Франківську!
Comfort Park – це мультикомфортний житловий комплекс в мікрорайоні Пасічна, який втілює ідею комфортного та щасливого життя. Він поєднав: – Новітні технології будівництва, комфортні планування, розвинуту інфраструктуру та зручну транспортну розв’язку; – Панорамні краєвиди рідного міста; – Затишні та безпечні двори, доступ до яких матимуть тільки мешканці житлового комплексу та їхні гості. – Сучасні спортивні та дитячі майданчики, оснащені покриттям Playtop; – Екологічність території, паркові алеї та чудовий ландшафтний дизайн. Від зелені не буде куди подітись. Тут буде приємно відпочивати, займатися спортом, проводити час з друзями та гуляти по набережній. Станьте і Ви щасливими мешканцем найкомфортнішого житлового комплексу Comfort Park, адже комфортно жити так просто! Будівництво веде будівельна компанія “Благо”
Manhattan – це сучасний район, який спроектовано відповідно до останніх світових тенденцій. Головна його мета – забезпечити Вам максимальний комфорт, за рахунок добре спланованої інфраструктури, зручної прибудинкової території, системи безпеки та високоякісних технологій будівництва.
Вільно створювати те, що ми хочемо! Будувати так високо, щоб можна було дотягнутись до зірок! Сміливо мріяти про щось нове і втілювати це у наших проектах. Формувати тренди і новий стиль життя! Незалежність дозволяє нам робити так багато прекрасного! Надихаймось цим!
Презентуємо новий відеозвіт з будівництва Котеджного містечка Franko River Club Перед Вами відкриваються двері Вашого дому, де все зроблено з любов’ю і думкою про Вас. Де поєднано велич життя з філософією комфорту. Цей дім має своє обличчя, бо і Ви – Особистість, унікальна та неповторна. Тому індивідуальність відчувається в усьому: плануванні фасаду, інтер’єру, ландшафту. Тут поєднано комфорт з люксом, практичність з мрією. Водночас саме тут, як ніде більше, Ви відчуваєте себе у гармонії з Природою, яка огортає, доповнює, допомагає Вашому будинку жити одним життям із нею. Це містечко з 33 котеджів, де кожен будинок має свій особистий стиль, не порушуючи при цьому цілісне сприйняття всього комплексу – затишного, гармонійного, особливого.
Презентуємо новий відеозвіт з будівництва ЖК Містечко Соборне Містечко CОБОРНЕ – зручності великого міста і затишок передмістя. Унікальність розташування дає можливість спостерігати неймовірну панораму Івано-Франківська та мальовничі Карпати. Це містечко з ретельно продуманою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, функціональним зонуванням території з просторими майданчиками та хорошим плануванням квартир. Щасливе життя можливе, адже Містечко СОБОРНЕ – чудове місце для Вашої сім’ї!
В цій серії ми Вам розповімо про те, як відбувається процес мурування зовнішніх стін у будинках сучасного житлового району “Manhattan”. Стіни відрізнятимуться хорошою звукоізоляцією та енергоефективністю, забезпечуватимуть хороший мікроклімат в квартирі. Для їх зведення ми використовуємо керамічні блоки. Цей матеріал є дуже популярним в Західній Європі та володіє рядом вагомих переваг! Дізнайтесь більше переглянувши наше відео! Оберіть найкраще, Оберіть MANHATTAN!
Паркова алея — чудовий житловий масив, створений для поціновувачів затишку, природи і комфорту, є втіленням екологічності та справжнього щасливого життя. Житловий масив розташований неподалік головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р. Бистриця Надвірнянська, м.Івано-Франківськ
В другій серії ми Вам розповімо про будинок, який є флагманом всього житлового району “Manhattan”. Він відноситиметься до класу Еліт, Він має чим здивувати Вас. Будинок №4 – це елітні просторі апартаменти з видом на міське озеро. Ексклюзивний дизайнерський хол будинку та 16 поверхів житла преміум класу. Оберіть найкраще, Оберіть MANHATTAN!
Тут здійснюються мрії, тут збуваються сни! PARUS – комплекс ексклюзивних елітних апартаментів та вишуканих пентхаусів в центрі Івано-Франківська з бездоганним видом на озеро і парк, місто Івано-Франківськ та вершини Карпат! PARUS – це досконалість для ідеального життя! Найвища якість будівництва, фасадна система Concept Wall 50-HI з поліпшеною теплоізоляцією, віконна система MasterLine 8 (Reynaers, Бельгія), енергоефективна дахова котельня, ліфти Otis, електрифікація з найсучаснішими типами з’єднань, покращена система вентиляції та кондиціонування, підземний паркінг, система безпеки і контролю доступу, сервісна та відпочинкова інфраструктура. Оберіть свої апартаменти чи пентхаус! Деталі про комплекс та запис на оглад за тел.: +38(097)0714-000
Comfort Park – це мультикомфортний житловий комплекс в мікрорайоні Пасічна, який втілює ідею комфортного та щасливого життя. Він поєднав: – Новітні технології будівництва, комфортні планування, розвинуту інфраструктуру та зручну транспортну розв’язку; – Панорамні краєвиди рідного міста; – Затишні та безпечні двори, доступ до яких матимуть тільки мешканці житлового комплексу та їхні гості. – Сучасні спортивні та дитячі майданчики, оснащені покриттям Playtop; – Екологічність території, паркові алеї та чудовий ландшафтний дизайн. Від зелені не буде куди подітись. Тут буде приємно відпочивати, займатися спортом, проводити час з друзями та гуляти по набережній. Станьте і Ви щасливими мешканцем найкомфортнішого житлового комплексу Comfort Park, адже комфортно жити так просто! Будівництво веде будівельна компанія “Благо”
Це перший з серії роликів в яких ми будемо Вам розповідати про те, як будують сучасний житловий район “Manhattan”. Пам’ятайте, під час вибору квартири впершу чергу звертайте увагу на якість будівництва.
Manhattan – це сучасний район, який спроектовано відповідно до останніх світових тенденцій. Головна його мета – забезпечити Вам максимальний комфорт, за рахунок добре спланованої інфраструктури, зручної прибудинкової території, системи безпеки та високоякісних технологій будівництва.
Ви не зливаєтесь з натовпом… Ви не губитесь у юрбі… Не розчиняєтесь у сірій буденності… Вас не розчавлює ритм і метушня круговерті днів. Ви – вище цього, яскравіше, більше. Ви маєте свій смак, статус, погляд, філософію. Ви знаєте, чого Ви хочете від життя. А хочете Ви найкращого і найвеличнішого. Перед Вами відкриваються двері Вашого дому, де все зроблено з любов’ю і думкою про Вас. Де поєднано велич життя з філософією комфорту. Цей дім має своє обличчя, бо і Ви – Особистість, унікальна та неповторна. Тому індивідуальність відчувається в усьому: плануванні фасаду, інтер’єру, ландшафту. Тут поєднано комфорт з люксом, практичність з мрією. Водночас саме тут, як ніде більше, Ви відчуваєте себе у гармонії з Природою, яка огортає, доповнює, допомагає Вашому будинку жити одним життям із нею. Це містечко з 33 котеджів, де кожен будинок має свій особистий стиль, не порушуючи при цьому цілісне сприйняття всього комплексу – затишного, гармонійного, особливого.
Тут здійснюються мрії, тут збуваються сни! “Парус” – комплекс ексклюзивних елітних апартаментів та вишуканих пентхаусів з терасою, це ідеальне поєднання краси, комфорту та бездоганної якості, це будинок клубного типу з розвиненою сервісною та відпочинковою інфраструктурою і підземним паркінгом. Тут час ніби зупиняється… Шанувальники усамітнення й тиші можуть обрати апартаменти із затишним балконом, а любителі вечірніх дружніх зустрічей на свіжому повітрі – пентхаус із терасою. Ексклюзивними є тераси, де можна створити власний сад, встановити джакузі, влаштувати барбекю під відкритим небом чи просто засмагати. Тут комфорт, вишуканість, ексклюзивність. Це місце для тих, хто мріє жити в центрі та водночас насолоджуватись красою природи. Комплекс “Парус” розташований в тихій центральній частині Івано-Франківська неподалік міського парку та озера. Тут можна спостерігати за першими променями сонця на плесі тихого озера, бачити велич сутінків і відображення зоряного неба у дзеркалі води.
Паркова Алея — чудовий житловий масив, створений для поціновувачів затишку, природи і комфорту, є втіленням екологічності та справжнього щасливого життя. Тут зручно, безпечно дітям, чудові краєвиди і свіже повітря, тут хороші квартири і доступні ціни! Житловий масив розташований неподалік головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р.Бистриця Надвірнянська.
Містечко CОБОРНЕ – зручності великого міста і затишок передмістя. Унікальність розташування дає можливість спостерігати неймовірну панораму Івано-Франківська та мальовничі Карпати. Це містечко з ретельно продуманою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, функціональним зонуванням території з просторими майданчиками та хорошим плануванням квартир. Щасливе життя можливе, адже Містечко СОБОРНЕ – чудове місце для Вашої сім’ї!
Містечко CОБОРНЕ – зручності великого міста і затишок передмістя. Унікальність розташування дає можливість спостерігати неймовірну панораму Івано-Франківська та мальовничі Карпати. Це містечко з ретельно продуманою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, функціональним зонуванням території з просторими майданчиками та хорошим плануванням квартир. Щасливе життя можливе, адже Містечко СОБОРНЕ – чудове місце для Вашої сім’ї!
Manhattan – це сучасний район, який спроектовано відповідно до останніх світових тенденцій. Головна його мета – забезпечити Вам максимальний комфорт, за рахунок добре спланованої інфраструктури, зручної прибудинкової території, системи безпеки та високоякісних технологій будівництва. Відео знімалось 24.01.2018 та 31.01.2018 року.
Тут здійснюються мрії, тут збуваються сни! Parus – комплекс ексклюзивних елітних апартаментів та вишуканих пентхаусів з терасою, це ідеальне поєднання краси, комфорту та бездоганної якості, це будинок клубного типу з розвиненою сервісною та відпочинковою інфраструктурою і підземним паркінгом. Тут час ніби зупиняється… Шанувальники усамітнення й тиші можуть обрати апартаменти із затишним балконом, а любителі вечірніх дружніх зустрічей на свіжому повітрі – пентхаус із терасою. Ексклюзивними є тераси, де можна створити власний сад, встановити джакузі, влаштувати барбекю під відкритим небом чи просто засмагати. Тут комфорт, вишуканість, ексклюзивність. Це місце для тих, хто мріє жити в центрі та водночас насолоджуватись красою природи. Комплекс “Парус” розташований в тихій центральній частині Івано-Франківська неподалік міського парку та озера. Тут можна спостерігати за першими променями сонця на плесі тихого озера, бачити велич сутінків і відображення зоряного неба у дзеркалі води.
Паркова Алея — чудовий житловий масив, створений для поціновувачів затишку, природи і комфорту, є втіленням екологічності та справжнього щасливого життя. Тут зручно, безпечно дітям, чудові краєвиди і свіже повітря, тут хороші квартири і доступні ціни! Житловий масив розташований неподалік головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р.Бистриця Надвірнянська.
Мрійте! Дихайте щастям і родинним теплом! Любіть! Нехай цеглинки Ваших ідей впевнено вибудовуються в успішні проекти. Завжди залишайтесь на висоті та досягайте нових вершин! Міцного здоров’я, миру, добра і затишку в Новому році! Веселого Вам Різдва!
Тут здійснюються мрії, тут збуваються сни! “Парус” – комплекс елітних апартаментів та вишуканих пентхаусів з терасою, будинок клубного типу з розвиненою сервісною та відпочинковою інфраструктурою і підземним паркінгом. Тут час ніби зупиняється… Шанувальники усамітнення й тиші можуть обрати апартаменти із затишним балконом, а любителі вечірніх дружніх зустрічей на свіжому повітрі – пентхаус із терасою. Ексклюзивними є тераси, де можна створити власний сад, встановити джакузі, влаштувати барбекю під відкритим небом чи просто засмагати. Тут комфорт, вишуканість, ексклюзивність. Це місце для тих, хто мріє жити в центрі та водночас насолоджуватись красою природи. Комплекс “Парус” розташований в тихій центральній частині Івано-Франківська неподалік міського парку та озера. Тут можна спостерігати за першими променями сонця на плесі тихого озера, бачити велич сутінків і відображення зоряного неба у дзеркалі води.

Жити комфортно так просто! Comfort Park – сучасний житловий комплекс з елементами концепції e-home та філософії мультикомфорту.

Comfort Park – cучасний житловий комплекс з елементами концепції e-home та філософії мультикомфорту. Комплекс будується на мальовничому березі р. Бистриця Солотвинська. Тут поєднано новітні концепції будівництва з максимальним збереженням природи та екологічності території, враховано критерії комфорту. У Comfort Park: відмінне теплозбереження будівель, енергоефективність, ергономічність, естетичність, екологічність.

Manhattan – це сучасний район, який спроектовано відповідно до останніх світових тенденцій. Головна його мета – забезпечити Вам максимальний комфорт, за рахунок добре спланованої інфраструктури, зручної прибудинкової території, системи безпеки та високоякісних технологій будівництва.

Містечко CОБОРНЕ поєднує в собі зручності великого міста і затишок передмістя. Унікальність розташування дає можливість спостерігати неймовірну панораму Івано-Франківська та мальовничі Карпати. Це містечко з ретельно продуманою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, функціональним зонуванням території з просторими майданчиками та хорошим плануванням квартир. Щасливе життя можливе, адже містечко СОБОРНЕ – чудове місце для життя!

Паркова Алея — чудовий житловий масив, створений для поціновувачів затишку, природи і комфрту, є втіленням екологічності та справжнього щасливого життя. Тут зручно, безпечно дітям, чудові краєвиди і свіже повітря, тут хороші квартири і доступні ціни! Житловий масив розташований неподалік головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р.Бистриця Надвірнянська.

Ви не зливаєтесь з натовпом… Ви не губитесь у юрбі… Не розчиняєтесь у сірій буденності… Вас не розчавлює ритм і метушня круговерті днів. Ви – вище цього, яскравіше, більше. Ви маєте свій смак, статус, погляд, філософію. Ви знаєте, чого Ви хочете від життя. А хочете Ви найкращого і найвеличнішого. Перед Вами відкриваються двері Вашого дому, де все зроблено з любов’ю і думкою про Вас. Де поєднано велич життя з філософією комфорту. Цей дім має своє обличчя, бо і Ви – Особистість, унікальна та неповторна. Тому індивідуальність відчувається в усьому: плануванні фасаду, інтер’єру, ландшафту. Тут поєднано комфорт з люксом, практичність з мрією. Водночас саме тут, як ніде більше, Ви відчуваєте себе у гармонії з Природою, яка огортає, доповнює, допомагає Вашому будинку жити одним життям із нею. Це містечко з 33 котеджів, де кожен будинок має свій особистий стиль, не порушуючи при цьому цілісне сприйняття всього комплексу – затишного, гармонійного, особливого.

Тут здійснюються мрії, тут збуваються сни! “Парус” – комплекс елітних апартаментів та вишуканих пентхаусів з терасою, будинок клубного типу з розвиненою сервісною та відпочинковою інфраструктурою і підземним паркінгом.

Такі краєвиди будуть спостерігати з 13 поверху мешканці сучасного району “Manhattan”. http://mymanhattan.com.ua/uk – посилання на сайт.

Manhattan – це район, який покликаний змінити уявлення про стандарти комфортного життя. Івано-Франківськ обирай найкраще!

Паркова Алея — чудовий житловий масив, створений для здорового і щасливого життя сімей, які полюбляють природу, затишок і комфорт. Тут весело та безпечно дорослим і дітям, багато місця для активного дозвілля, чудові краєвиди, свіже повітря, тут хороші квартири і доступні ціни! Житловий масив розташований неподалік головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р.Бистриця Надвірнянська.

Паркова Алея — чудовий житловий масив, створений для справжнього щасливого життя сімей, які полюбляють затишок, природу і комфорт. Тут весело та безпечно дітям, чудові краєвиди і свіже повітря, тут хороші квартири і доступні ціни! Житловий масив розташований неподалік головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р.Бистриця Надвірнянська.

Тут здійснюються мрії, тут збуваються сни! “Парус” – комплекс елітних апартаментів та вишуканих пентхаусів з терасою, будинок клубного типу з розвиненою сервісною та відпочинковою інфраструктурою і підземним паркінгом. Тут час ніби зупиняється… Шанувальники усамітнення й тиші можуть обрати апартаменти із затишним балконом, а любителі вечірніх дружніх зустрічей на свіжому повітрі – пентхаус із терасою. Ексклюзивними є тераси, де можна створити власний сад, встановити джакузі, влаштувати барбекю під відкритим небом чи просто засмагати. Тут комфорт, вишуканість, ексклюзивність. Це місце для тих, хто мріє жити в центрі та водночас насолоджуватись красою природи. Комплекс “Парус” розташований в тихій центральній частині Івано-Франківська неподалік міського парку та озера. Тут можна спостерігати за першими променями сонця на плесі тихого озера, бачити велич сутінків і відображення зоряного неба у дзеркалі води.

Містечко CОБОРНЕ поєднує в собі зручності великого міста і затишок передмістя. Унікальність розташування дає можливість спостерігати неймовірну панораму Івано-Франківська та мальовничі Карпати. Це містечко з ретельно продуманою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, функціональним зонуванням території з просторими майданчиками та хорошим плануванням квартир. Щасливе життя можливе, адже містечко СОБОРНЕ – чудове місце для життя!

Паркова Алея — чудовий житловий масив, створений для поціновувачів затишку, природи і комфрту, є втіленням екологічності та справжнього щасливого життя. Тут зручно, безпечно дітям, чудові краєвиди і свіже повітря, тут хороші квартири і доступні ціни! Житловий масив розташований неподалік головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р.Бистриця Надвірнянська.

Район Manhattan – містечко стилю loft з поєднанням концепцій Eco Building та Smart City. Manhattan – новий простір для життя! http://mymanhattan.com.ua

Тут здійснюються мрії, тут збуваються сни!
“Парус” – комплекс елітних апартаментів та вишуканих пентхаусів з терасою, будинок клубного типу з розвиненою сервісною та відпочинковою інфраструктурою і підземним паркінгом.

Містечко CОБОРНЕ поєднує в собі зручності великого міста і затишок передмістя. Унікальність розташування дає можливість спостерігати неймовірну панораму Івано-Франківська та мальовничі Карпати.

Паркова Алея — чудовий житловий масив, створений для цінителів затишку і комфорту, є втіленням екологічності та справжнього щасливого життя.
Тут зручно, безпечно дітям, красиві краєвиди і свіже повітря, тут хороші квартири і доступні ціни!

Будуємо і робимо наше місто кращим!
Якість, професійність, досвід, вдосконалення, порядність та відкритість до клієнтів і партнерів, а також турбота про навколишнє середовище і безпека праці – основні наші принципи.
Кожен з компанії “Благо” любить свою роботу і цінує працю інших. У нас дружня, професійна, відповідальна і весела команда!
Будівельна компанія “Благо” – мрії, що втілені в життя!

Тут здійснюються мрії, тут збуваються сни!
“Парус” – комплекс елітних апартаментів та вишуканих пентхаусів з терасою, будинок клубного типу з розвиненою сервісною та відпочинковою інфраструктурою і підземним паркінгом.
Тут час ніби зупиняється… Шанувальники усамітнення й тиші можуть обрати апартаменти із затишним балконом, а любителі вечірніх дружніх зустрічей на свіжому повітрі – пентхаус із терасою. Ексклюзивними є тераси, де можна створити власний сад, встановити джакузі, влаштувати барбекю під відкритим небом чи просто засмагати.
Тут комфорт, вишуканість, ексклюзивність. Це місце для тих, хто мріє жити в центрі та водночас насолоджуватись красою природи. Комплекс “Парус” розташований в тихій центральній частині Івано-Франківська неподалік міського парку та озера.
Тут можна спостерігати за першими променями сонця на плесі тихого озера, бачити велич сутінків і відображення зоряного неба у дзеркалі води.

Містечко CОБОРНЕ поєднує в собі зручності великого міста і затишок передмістя. Унікальність розташування дає можливість спостерігати неймовірну панораму Івано-Франківська та мальовничі Карпати.
Це містечко з ретельно продуманою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, функціональним зонуванням території з просторими майданчиками та хорошим плануванням квартир.
Щасливе життя можливе, адже містечко СОБОРНЕ – чудове місце для життя!

Паркова Алея — чудовий житловий масив, створений для цінителів затишку і комфорту, є втіленням екологічності та справжнього щасливого життя.
Тут зручно, безпечно дітям, гарні краєвиди і свіже повітря, тут хороші квартири і доступні ціни!
Житловий масив розташований неподалік головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р.Бистриця Надвірнянська.

Паркова Алея — чудовий житловий масив, створений для цінителів затишку і комфорту, є втіленням екологічності та справжнього щасливого життя.
Тут зручно, безпечно дітям, гарні краєвиди і свіже повітря, тут хороші квартири і доступні ціни!
Житловий масив розташований неподалік головної транспортної магістралі Незалежності – Тисменицька, в мальовничому місці на березі р.Бистриця Надвірнянська.

Містечко CОБОРНЕ поєднує в собі зручності великого міста і затишок передмістя. Унікальність розташування дає можливість спостерігати неймовірну панораму Івано-Франківська та мальовничі Карпати.
Це містечко з ретельно продуманою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, функціональним зонуванням території з просторими майданчиками та хорошим плануванням квартир.
Щасливе життя можливе, адже містечко СОБОРНЕ – чудове місце для життя!

Тут збуваються мрії, тут збуваються сни!
“Парус” – комплекс елітних апартаментів та вишуканих пентхаусів з терасою, будинок клубного типу з розвиненою сервісною та відпочинковою інфраструктурою і підземним паркінгом.
Тут час ніби зупиняється для того щоб насолодитись ним після стрімкого ритму життя.
Шанувальники усамітнення й тиші можуть обрати апартаменти із затишним балконом, а любителі вечірніх дружніх зустрічей на свіжому повітрі – пентхаус із терасою. Ексклюзивними є тераси, де можна створити власний сад, встановити джакузі, влаштувати барбекю під відкритим небом чи просто засмагати.
Тут комфорт, вишуканість, ексклюзивність. Це місце для тих, хто мріє жити в центрі та водночас насолоджуватись красою природи. Комплекс “Парус” розташований в тихій центральній частині Івано-Франківська неподалік міського парку та озера.
Тут можна спостерігати за першими променями сонця на плесі тихого озера, бачити велич сутінків і відображення зоряного неба у дзеркалі води.

Компанія “Благо” — один із найвідоміших забудівників Прикарпаття, понад 10 років успішно працює на ринку нерухомості.
Ми впевнені, що професіоналізм і турбота виявляються у дрібницях, тому приділяємо увагу найменшим деталям і забезпечуємо якість, зручність, гармонію і комфорт для клієнтів у наших проектах.

Компанія “Благо” є учасником державних програм, в тому числі “Доступне житло”. Завдяки цьому багато сімей Івано-Франківська вже живуть у нових квартирах.

Основні принципи, якими керується колектив компанії “Благо”: професіоналізм, висока якість, доступність пропозицій, чіткість, комплексність та результативність у роботі, порядність та відкритість до клієнтів і партнерів, а також турбота про навколишнє середовище, забезпечення безпеки праці.

Щастя – коли веселі діти.
Щастя – коли рідні поряд.
Щастя – коли природа навколо.
Щастя – коли мрії здійснюються.
Щастя – коли є довіра.

Любові забагато не буває | БК БЛАГО

Ми любимо, коли мрії про власне житло здійснюються в кожного! Будуємо і бажаємо всім любові!
Будівельна компанія Благо – мрії, що втілені в життя!

Новорічне вітання БК Благо 2016

Ми прагнемо щоб мрія кожного про власне житло здійснилась!
Нехай з Вами завжди будуть хороші люди, хай у вас завжди буде гарний настрій, посмішка на вустах, тепло і любов в серці!
А якщо мрієте про квартиру, ми для вас її побудуємо Смайлик «smile»
Щастя і радості Вам в Новому році!
З Різдвом Христовим!

Паркова Алея (м. Івано-Франківськ) БК Благо

Чудове місце для життя в Івано-Франківську – житловий масив Паркова алея.
Тут живуть щасливі люди!
Тут безпечно і весело дітям!
Тут природа, тут класний вид з вікна!
Тут хороші квартири та доступні ціни!
Це – Івано-Франківськ, це – Паркова алея!
Будівельна компанія Благо – мрії, що втілені в життя!

Містечко Соборне | БК Благо

Містечко Соборне поєднує в собі зручності великого міста і затишок передмістя. Комфортний житловий комплекс для щасливого сімейного життя.

Будинки розміщені так, що мешканці квартир мають можливість насолоджуватись краєвидами Карпат і панорамою міста Івано-Франківськ.

Це містечко з ретельно продуманою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, функціональним зонуванням території.

Паркова Алея (м. Івано-Франківськ) БК Благо

Любите активний і здоровий спосіб життя?
Хочете щоб діти мали вдосталь місця для розваг?
Вам подобається жити в Івано-Франківську та водночас постійно бачити красу природи?
Шукаєте комфортну квартиру за доступною ціною?
Квартира в Парковій алеї саме для вас!

Успішна праця на ринку нерухомості

Компанія «Благо» — один із найвідоміших забудовників Прикарпаття, понад 10 років успішно працює на ринку нерухомості. Багаторічний досвід і впровадження новітніх технологій дозволили організувати ефективну структуру управління та дають компанії можливість створювати унікальні будівлі: інноваційне житло, бізнес-центри, розважальні комплекси. Уже завершені та здані в експлуатацію: житлові будинки в Івано-Франківську на вул. Північний бульвар, 5Б і вул. Сеченова, 129А; у Коломиї на вул. Леонтовича, 20А; Тлумачі на вул. Винниченка, 1А; Надвірній на вул. Франка, 6А.

Ми впевнені, що професіоналізм і турбота виявляються у дрібницях, тому приділяємо увагу найменшим деталям і забезпечуємо якість, зручність, гармонію і комфорт для клієнтів у наших проектах.

Житловий масив для поціновувачів здорового активного життя

Паркова алея від будівельної компанії “Благо” – чудовий житловий масив, створений для тих, хто цінує затишок та комфорт.
Будівельна компанія “Благо” пропонує відчути увесь смак активного та справді щасливого життя у “Парковій алеї”. Це затишний мікрорайон Івано-Франківська із свіжим повітрям, мальовничою природою та розвинутою інфраструктурою. Головна особливість житлового масиву у зручному розташуванні. З одного боку “Паркова алея” достатньо віддалена від міського галасу, з іншого – автомагістраль Тисменецька-Незалежності дозволяє легко дістатися до середмістя за лічені хвилини.

Весна на “Парковій алеї”

Якісне та доступне житло в Парковій алеї.
Вибір Василя Вірастюка – будівельна компанія “Благо”
www.blago.if.ua

Ролик компанії БЛАГО “Ось ти і дома” (переїзд Василя Вірастюка у нову квартиру)

“Паркова Алея” – новий затишний мікрорайон Івано-Франківська з розвиненою інфраструктурою та неймовірними краєвидами, складатиметься з декількох житлових кварталів, кожен з яких має окремий двір, паркінг, дитячий майданчик, криницю з джерельною водою, зелену зону. Інфраструктура включатиме також супермаркет, аптеку, фітнес-клуб, салон краси, ресторан. У частині кварталу, що вже побудована, готуються до відкриття продуктовий магазин, аптека та крамниця будматеріалів. Крім того, перевагою «Паркової Алеї» є хороше сполучення з центром міста — повз масив проходять маршрути тролейбусів, автобусів, є зручна транспортна розв’язка для автомобілів.

Будівельна компанія “Благо” вітає з Великоднем!

Будівельна компанія «Благо» вітає з світлим та радісним святом Великодня!

Нехай Воскресіння Христове принесе вам надію та впевненість, поселить спокій у серці, укріпляє віру та живить душу.Нехай мир, любов і злагода запанують у Ваших домівках.Бажаємо Вам добра та радості, гарного настрою, міцного здоров’я, сімейного затишку, успіху та здійснення всіх задумів.А ми допоможемо втілити в життя ваші мрії про нове красиве житло.

З повагою,
Колектив будівельної компанії «Благо»
www.blago.if.ua
+38 (0342) 714-000

Компанія БЛАГО дарує кухонний комбайн

Вітаємо Гайдей Тетяну Михайлівну з отриманим подарунком!

Будівельна компанія “Благо” подарувала кухонний комбайн Bosch MCM 5529 переможцю акції від газети “Репортер”.

Розіграш було присвячено святкуванню Старого Нового року та відбувся 15 і 16 січня 2014 року в редакції газети “Репортер”.

Будівельна компанія “Благо” бажає Всім комфортного та щасливого життя і здійснення всіх мрій!

Державна програма “Доступне житло”

Будівельна компанія “Благо” бере участь у державних програмах придбання житла в Івано-Франківську.

Квартири, що пропонуються за програмою «Доступне житло» розташовані в новому житловому масиві «Паркова алея», що на Незалежності-Тисменицька. Тут здано в експлуатацію три перші черги (будинок на 9 корпусів, 270 квартир).
Зараз будуємо четверту чергу — трисекційний житловий будинок на 120 квартир.

Всім, хто мріє про нове житло, бажаємо якнайшвидше здійснити свої мрії!

Державна програма “Молодіжний кредит”

Будівельна компанія “Благо” співпрацює з Івано-Франківським регіональним управлінням ДСФУ “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву”, завдяки чому наші клієнти можуть скористатись Державною програмою “Молодіжний кредит”.

Для детальнішої інформації просимо звернутися в Івано-Франківське регіональне управління ДСФУ “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” за адресою: м. Івано-Франківськ вул. Курінного Чорноти, 2, корп. 4., тел. 52-24-12;
або безпосередньо до забудівника – будівельної компанії “БЛАГО”, за адресою: м.Івано-Франківськ, вулиця Коновальця, 35, тел. (0342) 714-000, (0342) 71-02-65.

Містечко “Соборне” від компанії “Благо”

Мрія кожного – створити навколо себе унікальний світ зі зручностей та комфорту, гармонії і затишку. Будуючи нове житло, ми прагнемо втілити ці мрії в реальність!

Містечко “Соборне” органічно поєднує в собі зручності великого міста і затишок та задоволення передмістя.
Для наймолодших мешканців містечка буде встановлено ігрові та спортивні майданчики, а також неподалік розміщені дитячі освітні заклади: Гімназія №1. Екологічна концепція комплексу передбачила і обмежений доступ транспорту на територію та максимально зручне розташування наземного паркінгу.

Привітання Романа Коржака (будівельна компанія “Благо”)

Будівельна компанія “Благо” вітає з Новим роком та Різдвом Христовим!
Новий рік найбільш довгоочікуване свято в календарі. Не буває Нового року без світлих мрій та сподівань. Тож хай справдяться вони сповна – в домівках і родинах, у суспільстві та державі!
Бажаємо щоб кожен день був наповнений міцним здоров’ям, відчуттям щасливої долі, душевного спокою та наснаги.
Нехай Вас зігріває віра, підтримує надія, надихає любов!
Втілюйте свої мрії в життя з будівельною компанією “Благо”!
Веселих свят Вам, смачної куті та щасливого Нового року!

Кухонний комбайн в подарунок від компанії “Благо” читачам газети “Репортер”

Будівельна компанія “Благо” дарує кухонний комбайн Bosch MCM 5529 переможцю акції від газети “Репортер”.

Передплативши газету на 2014 рік, кожен має шанс отримати цінні призи.

Для цього необхідно до 24 грудня 2013 року надіслати або занести до редакції копію квитанції про передплату газети на наступний рік.
Розіграш буде присвячено святкуванню Старого Нового року та відбудеться 15 січня в редакції газети “Репортер”.

Новорічне привітання компанії “Благо”

Компанія “Благо” – одна з найвідоміших будівельних компаній Прикарпаття!
Вітаємо наших клієнтів, друзів та партнерів з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо здоров’я, миру та злагоди!
Нехай Новий рік принесе Вам нові враження, надії та оптимізму! Добробуту Вам і благополуччя!
Нехай Ваші домівки наповняться затишком, радістю, теплом і любов’ю! Будьте щасливими та успішними!
А всім, хто мріє про нове житло, бажаємо якнайшвидше здійснити свої мрії!

Парус – елітні апартаменти в Івано-Франківську

“Парус”(Parus) – елітні апартаменти в Івано-Франківську, будинок клубного типу з розвиненою сервісною та відпочинковою інфраструктурою, підземним паркінгом.
Чудове розташування в центральній частині міста, просторі апартаменти покращеного планування, апартаменти з виглядом на міське озеро.
Тут життя ніби зупиняється для того, щоб насолодитися ним після стрімкого ритму життя.
Комплекс спроектований таким чином, що всі мешканці можуть споглядати дивовижні пейзажі.
Тут можна спостерігати за першими променями сонця на плесі тихого озера, бачити велич сутінків і відображення зоряного неба у дзеркалі води.

Компанія Благо. Відеоролик “Мої мрії”

Брати Вірастюки стали обличчям будівельної компанії “Благо”.

Паркова Алея (м. Івано-Франківськ)

Компанія «Благо», одна з найвідоміших будівельних компаній Прикарпаття, подбала про втілення в життя мрій багатьох сімей, котрі бажають жити в Івано-Франківську та насолоджуватись природою без міського галасу і створила “Паркову Алею” — затишний та екологічно-чистий район Івано-Франківська з свіжим повітрям, мальовничою природою та розвинутою інфраструктурою.

“Паркова Алея” — це найкраще місце, створене для цінителів затишку та комфорту. Новий житловий масив, що розташований на березі Бистриці Надвірнянської є втіленням екологічності та справжнього щасливого життя!