\"\"
АКЦІЯ
Виграй Tesla Model X
"ХРУЩОВКУ"
На нову квартиру

Вплив курсу валют на ринок нерухомості та як купити квартиру в Івано-Франківську вигідно?

Вплив курсу валют на ринок нерухомості та як купити квартиру в Івано-Франківську вигідно?

Ринок франківської нерухомості вкотре готується до зростання цін на квадратні метри. З початку року експерти прогнозують падіння гривні стосовно долара до 29/1$. Стрибки нацвалюти спричинили подорожчання імпортних будівельних матеріалів, збільшення цін на паливо та енергоносії, посилилась конкуренція за робочу силу та оплату праці. Забудовники змушені реагувати плавним зростанням вартості новозбудованого житла на 5-7%. Незважаючи на це, експерти радять не зволікати з часом і придбати нерухомість саме зараз, щоб уникнути зайвих витрат у наступному році.

Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» з‘ясував, як за несприятливих економічних умов  можна вигідно придбати квартиру в Івано-Франківську.

Розтермінування від забудовника

Девелопери будівельних компаній пропонують інвесторам власне безвідсоткове розтермінування на квартири, що знаходяться на стадії будівництва. Таким чином клієнт має можливість вносити оплату частинами  у зручний час протягом двох років або ж до моменту здачі будинку в експлуатацію. При купівлі квартири на стадії «котловану» інвестор економить до 20% від вартості новозбудованого житла.

Участь у державних програмах

Великі будівельні компанії тісно співпрацюють з державними програмами, що допомагають малозабезпеченим сім‘ям отримати власну квартиру. В Івано-Франківську діє програма «Доступне житло», створена для поліпшення житлових умов певних соціальних груп, покриває від 30 до 50 відсотків витрат від  вартості квартири. Будівельна компанія БЛАГО є партнером Фонду сприяння молодіжного житлового будівництва та працює по даній програмі.

Програми обміну старого житла на нове

У вересні БК «Благо» запустила програму «Хрущовка» на нову квартиру», що відкрила можливості власникам вторинного майна обміняти стару квартиру на нерухомість в новобудові без посередників. Будівельна фірма при цьому встановлює максимальну ринкову вартість вторинного майна, бере на себе всі клопоти з продажу та оформлення документації безкоштовно, гарантує прозорість та  безпеку проведення операції купівлі-продажу.

Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у ЖК Паркова Алея, Comfort Park, містечко « Соборне», ЖК Manhattan від будівельної компанії «Благо».

фото для статті-12.2018